Header over ons 2019.jpg

Dit zijn wij

Jeroen van Ammers -  Jewel

Jeroen van Ammers

Productmanager BOR

jvammers@jewel.eu
06 1060 1444

Koen Dijkhuis - Jewel

Koen Dijkhuis

Productmanager Inzameling

kdijkhuis@jewel.eu
06 8293 7513

grace joseph - Jewel

Grace Joseph

Productmanager Gladheid

gjoseph@jewel.eu
06 2192 5033

Remco Wagener - Jewel

Remco Wagener

Expert Inzameling & BOR

rwagener@jewel.eu
06 5051 6379

Sebastiaan van Doorn - Jewel

Sebastiaan van Doorn

Support

support@jewel.eu
0317 820 980

Judith van Rijthoven - Jewel

Judith van Rijthoven

Support

support@jewel.eu

0317 820 980

 

Onno Cijffers - Jewel

Onno Cijffers

Algemeen Directeur

ocijffers@jewel.eu
06 1900 3934

Dennis van Poppel - Jewel -2

Dennis van Poppel

Commercieel Manager

dvpoppel@jewel.eu
06 1535 4165

Annelien van der Meer - Jewel

Annelien van der Meer

Administratie
Paddy Noe - Jewel-1

Paddy Noë

Directeur Innovatie

pnoe@jewel.eu

06 5425 4441

Hein Mulder - Jewel

Hein Mulder

Developer

info@jewel.eu

0317 415 899

Freek van der Hagen - Jewel

Freek van der Hagen

Developer

info@jewel.eu

0317 415 899

Tycho Schol - Jewel

Tycho Schol

Developer

info@jewel.eu

0317 415 899

Ambes Hagos -  Jewel

Ambes Hagos

Developer

info@jewel.eu

0317 415 899

 

Over Jewel

Al meer dan vijftien jaar specialiseren we ons in het optimaliseren van werkzaamheden in BOR, Inzameling en Gladheid. We vinden het zonde dat tijd en capaciteit in organisaties niet goed benut worden. Het motto ‘meten is weten’ is ons dan ook op het lijf geschreven. Precies daarom maken we slimme software die direct laat zien hoe je ervoor staat.

 

Eén van de belangrijkste dingen bij de ontwikkeling hiervan vinden we het gebruikersgemak. We houden in ons achterhoofd wie uiteindelijk met de software moet werken en houden het dus zo simpel mogelijk. De software iedere dag beter maken voor de eindgebruiker, vinden we het allerbelangrijkst!

Werken bij Jewel


Wil je ook iedere dag werken aan de optimalisatie van de werkprocessen in BOR, inzameling en gladheidbestrijding? Bekijk dan onze vacatures.