Over Jewel.jpeg

Over ons

Dit zijn wij

Koen-Dijkhuis-Jewel

Koen Dijkhuis

Productmanager Inzameling

kdijkhuis@jewel.eu
06 8293 7513

jeroen-van-ammers

Jeroen van Ammers

Productmanager BOR

jvammers@jewel.eu
06 1060 1444

grace-joseph

Grace Joseph

Productmanager Gladheid

gjoseph@jewel.eu
06 2192 5033

Dennis-van-Poppel

Dennis van Poppel

Commercieel Manager

dvpoppel@jewel.eu
06 1535 4165

remco-wagener

Remco Wagener

Expert Inzameling & BOR

rwagener@jewel.eu
06 5051 6379

Sebastiaan-van-Doorn

Sebastiaan van Doorn

Support

support@jewel.eu
0317 820 980

onno-cijffers

Onno Cijffers

Algemeen Directeur

ocijffers@jewel.eu
06 1900 3934

paddy-noe

Paddy Noë

Directeur Innovatie

pnoe@jewel.eu
06 5425 4441

Naast de medewerkers die je hierboven ziet, hebben we ook nog development en ondersteuning teams.

Development 

Mathieu van Geffen
Freek van der Hagen
Ambes Hagos
Hein Mulder
Tycho Schol

Ondersteuning

Damiel Ermen
Annelien van der Meer
Judith van Rijthoven

Over Jewel

Al meer dan vijftien jaar specialiseren we ons in het optimaliseren van werkzaamheden in BOR, Inzameling en Gladheid. We vinden het zonde dat tijd en capaciteit in organisaties niet goed benut worden. Het motto ‘meten is weten’ is ons dan ook op het lijf geschreven. Precies daarom maken we slimme software die direct laat zien hoe je ervoor staat.

 

Eén van de belangrijkste dingen bij de ontwikkeling hiervan vinden we het gebruikersgemak. We houden in ons achterhoofd wie uiteindelijk met de software moet werken en houden het dus zo simpel mogelijk. De software iedere dag beter maken voor de eindgebruiker, vinden we het allerbelangrijkst!

Werken bij Jewel


Wil je ook iedere dag werken aan de optimalisatie van de werkprocessen in BOR, inzameling en gladheidbestrijding? Bekijk dan onze vacatures.